Рекомендації з впровадження цифрової доступності для організацій в Україні

Про Рекомендації

Рекомендації із впровадження цифрової доступності спрямовані на створення стійкої системи, яка дозволяє громадським організаціям, представникам бізнесу та органам влади впроваджувати доступність у власних цифрових ресурсах та гарантувати, що кожен може ними користуватися. Простіше кажучи, рекомендації із впровадження цифрової доступності відкривають двері для універсального використання вебсайтів, мобільних застосунків та багатьох інших цифрових інструментів, які багато людей використовують щодня для отримання інформації та спілкування.

Проєкт “Доступність цифрових послуг та сервісів для осіб з інвалідністю під час війни в Україні та в період відновлення й післявоєнної відбудови” впроваджується Інститутом Інноваційного Врядування у межах проєкту ПРООН «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною», що реалізовується за фінансової підтримки Уряду Японії.

Застереження: Погляди, висловлені в цьому звіті, належать авторам і не обов’язково збігаються з поглядами Уряду Японії, Організації Об’єднаних Націй, включаючи ПРООН, або держав-членів ООН.

Постер для Рекомендацій з впровадження цифрової доступності для організацій в Україні з логотипами Інституту Інноваційного Врядування, ПРООН та From the People of Japan

Не знаєте з чого почати?

Ми пропонуємо вам покрокову інструкцію з перевірки та адаптації ваших онлайн ресурсів.

Завантажити PDF Рекомендації

Найбільш часті запитання:

Давайте зробимо інклюзивну і доступну Україну для кожного!

Перевірити свій Сайт